Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic air winch ] bij elkaar passen 93 producten.
ZJQH-10×20B0 bemande pneumatische lier 10KN voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
Industrieel manrijden 20m/min Met 10mm diameter staal touw
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Vermogenseisen: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Gewone hoge stoel windwiel XJFH-5/35Z 16kw met handrem gebroken rem
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
|---|---|
| Max. het opheffen snelheid: | 10-20 m/min |
| Trommeltype: | Lebus Gegroefte Trommel |
Gebroken remtype Windwiel XJFH-10/20LZ Handrem lage basis 20m/min
| Model: | XJFH-serie |
|---|---|
| De diameter van de trommel: | 160-400 mm |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Offshore windwiel met dubbele koppeling 90 Psi XJFH-5/35-C-type met uitgang
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Gewicht: | 550 lbs. |
| Versnellingsverhouding: | 60:1 |
Verwijderingswijn van 15 kn met noodstopbescherming
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalverwerking |
Automatische scheerremmanwijn 16kw voor olieverwerking op land of op zee
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Compacte structuur Automatische touwwinch XJFH-5/35KZP Kleine grootte Lichtgewicht 16kw
| Diameter van het draadtouw: | 8-16 mm |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Stroombron: | Lucht |
Op maat gemaakte pneumatische hefmachine Sensitive Infinite Variable Control 0-10m Lifting Height
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Vervoervermogen: | 1 ton |

