Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic air winch ] bij elkaar passen 93 producten.
Pneumatische manridingwinch 20m/min ZJQH-15×20B voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
JQHS-40×55 lucht aangedreven lier aangedreven door handrem / automatische rem / voetrem
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 0.5 ton - 10 ton |
| Werktemperatuur: | -20°C - 70°C |
JQH-serie luchtwinch voor het tillen in olievelden ISO-certificeringen 8 mm 20 mm touwdiameter zwaar en betrouwbaar
| Kabeldiameter: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
Afstandsbediende pneumatische lier met een capaciteit van 100-1000 m
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
Telecontrole Pneumatische lier Afstandsbediening Gasbesturing Voor Olieveld
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Nominale capaciteit: | 0.5-10 ton |
Airwinch van de JQH-serie: hoge snelheid en duurzaamheid 10 M/min
| Liftsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
Snelheid Luchtwiel van de JQH-serie met automatische schijfrem 10 M/min tot 70 M/min Lijnsnelheid en 2,5 M3/min 12 M3/min Luchtverbruik
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
JQH-serie Luchtwiel 8 mm 20 mm touwdiameter 10 M/min 40 M/min Liftsnelheid voor zware toepassingen en operaties
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| certificeringen: | CE, ISO |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
Dubbele rem pneumatische lier XJFH-5/35KZ Juling merk 35m/min Voor oliebooringen
| Nominale laadcapaciteit: | 0.5 tot 10 ton |
|---|---|
| Stroombron: | Lucht |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |

