Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic air winch ] bij elkaar passen 93 producten.
Pneumatische luchtwinchverspreidingsassemblage voor olievelden
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Maximale hefhoogte: | 50-100 m |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Controletype: | Afstandsbediening |
JQH-serie luchtwiel 0.5T-10T capaciteit met afstandsbediening
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Certificeringen: | CE, ISO |
Geïnstalleerd in een van de volgende modellen:
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 1 ton |
| Garantie: | 12 maanden |
100 M tot 500 M Trommelcapaciteit JQH Serie Lier op Lucht
| Hefsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Nominale snelheid: | 10-20 m/min |
Olieveldheffing Telecontrol Air Winch Corrosiebestendige
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Voorwaarde: | Nieuw |
XJFH-serie Luchtwijn en onderdelen 3,5 M3/min Met handrem en automatische rem
| Luchtverbruik: | 3.5 m3/min |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
| Stroombron: | Lucht |
JQHS Serie Luchtlier 0,5-10Ton Capaciteit 100m Touw CE ISO Gecertificeerd
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
Piston Air Motors Air Winch JQHS-100×10 Double Standard Mode Dia 8mm - 16mm Draadtouw
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Verwerking: | Vervaardiging |
Staal gids blok assemblage PSQ-1000H voor TAIAN JULING Air Winch XJFH-5/35KFZP
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Capaciteit: | 1 ton |
| Controletipe: | Afstandsbediening |

