Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic air winch ] bij elkaar passen 93 producten.
Oliebooringsysteem met afstandsbediende luchtgesteunde pneumatische winch voor het tillen
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Man Ride Pneumatische lifteapparatuur 5KN 2,6 kW
| Toepassing: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
Eenvoudige steunkolf type pneumatische lierhef JQH-5×48QB voor het trekken en tillen
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
| Controletipe: | Pneumatische |
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
Overbelastingbescherming Lucht aangedreven lier JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale lijntrekking: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Piston type Pneumatische lieren Soepel draaien 0,6-0,8 MPa Voor olievelden
| De diameter van de trommel: | 500 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1200 kg |
| Reeks: | XJFH |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-30×35T Voor industriële tillen en tractie
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Docks Pneumatische lier QJP-3*15 15m/min Aangedreven door luchtmotor
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische lier luchtcilinder serie 100 x 150 voor model XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Luchtverbruik: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |

