Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
ZJQH-1.5×30B Juling Lier met noodstopinrichting
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
DJFY Elektrische Lier met 13500 lbs Hefcapaciteit, Afstandsbediening en OEM-ondersteuning voor Industriële Toepassingen
| Maat: | 850*809*400 |
|---|---|
| Montagetype: | universeel |
| Maximale hefhoogte: | Zoals uw vereist |
JQHS Serie Pneumatische Lier met 150 KN Hefcapaciteit, Explosieveilige Ontwerp en 12m/min Hefsnelheid voor Olieveld Gebruik
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
Afstandsbediende hydraulische lier met een hefvermogen van 5kN tot 300kN en CE-ISO-certificering
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Man rijdende lier met overbelastingbescherming model ZJQH-1.5×30B
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
HW Serie Hydraulische Lier met 5kN~300kN Hefcapaciteit, Afstandsbediening en 12 Maanden Garantie voor Olieveld Hijswerk
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
JQHS-20×24 type pneumatische lier met hefkracht 20KN
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
XJFH-10/20Z Pneumatische lier met handrem en automatische rem voor explosiebestendige opheffing en bescherming tegen overbelasting
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Type: | Luchtkruk |
| Controletype: | Pneumatisch |

