Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
Productdetails
| Nominale hefkracht | 10KN | Vermogenseisen | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|---|---|
| Capaciteit | 1000 kg | Controlemethode | Afstandsbediening |
| Gewicht | 350 kg | Maximum het opheffen snelheid | 10 m/min |
| Kabelmateriaal | Staal | Diameter van het draadtouw | 8 mm |
| Controlesysteem | afstandsbediening of hangerbesturing | Certificeringen | CE-ISO |
| Materiaal | Staal | ||
| Markeren | Pneumatische motorwinch voor manrijden,10KN capaciteit manriding lijn,CE-gecertificeerde manridingwinch |
||
U kunt de producten die u nodig heeft aanvinken en met ons communiceren op het mededelingenbord.
Productomschrijving
Pneumatische motorrijwiel met planetaire snelheidsreducer
Productspecificaties
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Nominale hefkracht | 10KN |
| Energiebehoeften | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Capaciteit | 1000 kg |
| Controlemethode | Afstandsbediening |
| Gewicht | 350 kg |
| Maximale hefsnelheid | 10 m/min |
| Kabelmateriaal | Staal |
| Diameter van het draadtouw | 8 mm |
| Controlesysteem | afstandsbediening of hangerbesturing |
| Certificeringen | CE-ISO |
| Materiaal | Staal |
Productbeschrijving
De Manrider Air Winch is een pneumatisch motor aangedreven apparaat dat de trommel via een ingebouwde planetaire snelheidsreductie aandrijft om til- of tractiefuncties uit te voeren.voor het vervoer van personeel en voor het vervoeren van lading, is het vooral geschikt voor onshore- en offshore-olie-activiteiten.
Technische specificaties
| Specificatie | 1.5kN | 5kN | 15 kN | 20 kN |
|---|---|---|---|---|
| Liftsnelheid | 0-30 m/min | 0-24m/min | 0-20 m/min | 0-20 m/min |
| Stalen touwdiameter | φ10 mm | φ10 mm | φ19 mm | φ19 mm |
| Draadcapaciteit | 150 meter | 150 meter | 130 m | 130 m |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 850 × 810 × 910 | 930 × 810 × 910 | 1350 × 810 × 910 | 1350 × 810 × 910 |
| Nominale motorvermogen | 1.8kW | 2.6 kW | 16 kW | 16 kW |
| Druk van de perslucht | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa |
| Maximaal luchtverbruik | 5 m3/min | 5 m3/min | 18.5 m3/min | 18.5 m3/min |
Bremsysteem: automatische schijfrem + handmatige gordelrem
Veiligheidsfactoren: 8: 1 ontwerpfaktore voor bemande werkzaamheden; 5: 1 ontwerpfaktore voor ladinghantering.1, waardoor draad slijtage voorkomt.
Vaak gestelde vragen
V: Wat is de merknaam van deze Electric Winch?
De merknaam is Juling.
V: Wat is het modelnummer van deze elektrische lier?
A: Het modelnummer is DJFY.
V: Waar wordt deze elektrische lier geproduceerd?
A: Deze elektrische lier is gemaakt in China.
V: Welke certificeringen heeft deze elektrische lier?
A: Deze elektrische lier is gecertificeerd met CE, ABS en API.
V: Wat zijn de betalingsvoorwaarden voor de aankoop van deze elektrische lier?
A: De betalingsvoorwaarden zijn T/T.
Geadviseerde Producten

