Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic air winch ] bij elkaar passen 94 producten.
Op maat gemaakte pneumatische hefmachine Sensitive Infinite Variable Control 0-10m Lifting Height
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Vervoervermogen: | 1 ton |
QJP-100 Pneumatische lifteapparatuur 31m trommelcapaciteit in olieveld
| Trommelcapaciteit: | 31 meter |
|---|---|
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
| Montage-type: | universele bevestigingsplaat |
Afstandsbediening Elektrische loggingwijn Variabele frequentiesnelheid Voor olieveld
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Maximale lijntrek: | 10.000 pond |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
15kN bemande pneumatische lier ZJQH-15×20B Personeels- en materiaalopheffing
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
QJP-serie Hydraulische motor Air Capstan Winch 80 ml/rv 20 ft/min
| Lijnsnelheid: | 20 voet/min |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 3:1 |
| Trommelcapaciteit: | 24 m |
500kg pneumatische takel met overbelastingsbeveiliging 0.6-0.8MPa luchtdruk
| Luchtdruk: | 0,6-0,8 mpa |
|---|---|
| Controlemethode: | Tegenhangercontrole |
| Tipe ophanging: | Haak |
500 kg olieveld pneumatische hefmachine met legeringsstaalketen
| Verpakking: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
Afstandsbediening pneumatische lier voor zware toepassingen nominale belasting 0,5 ton 10 ton
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletipe: | Afstandsbediening |

