Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
Pneumatische manriding lier ZJQH-1.5×30B
| Sollicitatie: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Draadtouwdiameter: | 8 mm |
Staal Verticale Lifting Manriding Winch 220V Spanning Voor Industriële
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Maximale touwlengte: | 100 meter |
Industrieel manrijden 20m/min Met 10mm diameter staal touw
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Verwijderingswijn van 15 kn met noodstopbescherming
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalverwerking |
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
ZJQH-1.5×30B Juling Lier met noodstopinrichting
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
Afstandsbediende hydraulische lier met een hefvermogen van 5kN tot 300kN en CE-ISO-certificering
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Man rijdende lier met overbelastingbescherming model ZJQH-1.5×30B
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
HW Serie Hydraulische Lier met 5kN~300kN Hefcapaciteit, Afstandsbediening en 12 Maanden Garantie voor Olieveld Hijswerk
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Pneumatische hefmachine met een capaciteit van 500 kg met compressieluchtkracht en overbelastingbescherming voor olievelden
| Capaciteit: | 500KG |
|---|---|
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
| Luchtverbruik: | 0.8m ³ /min |

