Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic air winch ] eşleşme 93 Ürünler.
Personel kaldırma için zjqh-10 × 20b0 insanlı pnömatik vinç 10kn 10kn
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
Endüstriyel Manriding Winch 20m/min 10mm çapında çelik iple
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Pnömatik motorlu adam sürme vinç 10KN Kapasite 1000kg CE ISO sertifikalı
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |
Sıradan yüksek koltuklu rüzgar vinci XJFH-5/35Z 16kw El frenli kırık frenli
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Maks. kaldırma hızı: | 10-20 m/dakika |
| Davul tipi: | Lebus Yivli Tambur |
Kırık fren tipi Rüzgar vinç XJFH-10/20LZ El fren alt tabanı 20m/min
| Model: | XJFH Serisi |
|---|---|
| tambur çapı: | 160-400 mm |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Denizaltı çift debriyajlı rüzgar vinci 90 Psi XJFH-5/35-C tipi Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Ağırlık: | 550 lbs |
| Dişli Oranı: | 60:1 |
Uzakdan kumandalı Manriding Winch 15kn Acil Durma Koruması ile
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kullanımı |
Otomatik Disk Fren Adam Sürücüsü Vinç 16kw Kara veya Offshore Petrol İşlemleri için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Kompakt Yapı Otomatik İp Ventili XJFH-5/35KZP Küçük Boyut Hafif 16kw
| tel halat çapı: | 8-16mm |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Özel Pnömatik kaldırma Duyarlı Sonsuz Değişken Kontrol 0-10m kaldırma yüksekliği
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Yük kapasitesi: | 1 ton |

