Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic air winch ] αγώνας 93 προϊόντα.
ZJQH-10×20B0 Πνευματικό κουμπί 10KN για ανύψωση προσωπικού
| Εφαρμογή: | πετρελαιοφόρος περιοχή |
|---|---|
| Χρήση: | Οδηγία και ανύψωση υλικού |
| Μέγιστη. ανυψωτική ικανότητα: | 500 κιλά |
Βιομηχανικό κουμπί 20m/min με σχοινί από χάλυβα διαμέτρου 10mm
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Πνευματικός κινητήρας Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού 10KN Χωρητικότητα 1000kg CE ISO Πιστοποιημένο
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
Συνηθισμένος ανεμοδρόμος υψηλής θέσης XJFH-5/35Z 16kw με χειροκίνητο φρένο σπασμένο φρένο
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα ανύψωσης: | 10-20 m/min |
| Τύπος τυμπάνων: | Αυλακωμένο Lebus τύμπανο |
Τύπος σπασμένου φρένου Κεραυνός ανέμου XJFH-10/20LZ Χειροκίνητο φρένο χαμηλή βάση 20m/min
| Σχήμα: | Σειρά XJFH |
|---|---|
| Διάμετρος τύμπανου: | 160-400 χιλιοστά |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Ακτής Δύο Συμπλέκτης Wind Winch 90 Psi XJFH-5/35-C-τύπου με ισχύ εξόδου
| Σειρά: | XJFH |
|---|---|
| Βάρος: | 550 κιλά. |
| Αναλογία τροχιάς: | 60:1 |
Ελεγκτής τηλεχειρισμού, γρίφος 15kn με προστασία έκτακτης ανάγκης
| Βάρος: | 350 κιλά |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Χρήση: | Ανθρώπινη μετακίνηση και χειρισμός υλικού |
Αυτοματοποιημένο ντοκιμαντέρ φρένων με δίσκο 16kw για χερσαίες ή υπεράκτιες εργασίες πετρελαίου
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Συμπληκτική δομή Αυτοματοποιημένο κουδούνι σχοινιών XJFH-5/35KZP Μικρό μέγεθος Ελαφρύ βάρος 16kw
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-16 mm |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
Προσαρμοσμένο πνευματικό ανυψωτικό ευαίσθητο άπειρο μεταβλητό έλεγχο 0-10m ύψος ανύψωσης
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1 τόνος |

