Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 90 producten.
Overbelastingbescherming Lucht aangedreven lier JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale lijntrekking: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
JQHS-40×55 lucht aangedreven lier aangedreven door handrem / automatische rem / voetrem
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 0.5 ton - 10 ton |
| Werktemperatuur: | -20°C - 70°C |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
QJP-serie Hydraulische motor Air Capstan Winch 80 ml/rv 20 ft/min
| Lijnsnelheid: | 20 voet/min |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 3:1 |
| Trommelcapaciteit: | 24 m |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Controletype: | Afstandsbediening |
Piston Air Motors Air Winch JQHS-100×10 Double Standard Mode Dia 8mm - 16mm Draadtouw
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Verwerking: | Vervaardiging |
Pneumatische luchtwinchverspreidingsassemblage voor olievelden
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Maximale hefhoogte: | 50-100 m |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
JQH-serie luchtwiel 0.5T-10T capaciteit met afstandsbediening
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Certificeringen: | CE, ISO |
Compacte, ergonomische, duurzame pneumatische lier voor zware afstandsbediende hefwerkzaamheden
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
100 M tot 500 M Trommelcapaciteit JQH Serie Lier op Lucht
| Hefsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Nominale snelheid: | 10-20 m/min |

