Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air powered winch ] αγώνας 90 προϊόντα.
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματοκινητήρας JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Ονομαστική έλξη γραμμής: | 500-10000 kg |
| Σχήμα: | JQHS |
JQHS-40×55 Αεροκίνητο κουμπί με χειροκίνητο / αυτόματο φρένο / φρένο ποδιού
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C - 70°C |
Πνευματικό κουμπί συμπιεσμένου αέρα JQHS-80×10 16kw με χειροκίνητο φρένο
| Εφαρμογή: | Ανύψωση και έλξη |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
Η σειρά QJP υδραυλικός κινητήρας αέρος Capstan Winch 80ml/rev 20 ft/min
| Ταχύτητα γραμμής: | 20 πόδια/λεπτό |
|---|---|
| Αναλογία τροχιάς: | 3:1 |
| Ικανότητα τυμπάνων: | 24 μ |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Διάμετρος σχοινιού: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Αεροκινητήρες με έμβολο JQHS-100×10 Διπλό τυποποιημένο τρόπο Διαδιάδρομος 8 mm - 16 mm Σύρμα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Επεξεργασία: | Σφυρηλάτηση |
Συγκρότημα διανομής αεριούχου ανεμιστήρα για πετρελαϊκά πεδία
| Σειρά: | XJFH |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης: | 50-100 μ |
| Πηγή ενέργειας: | Συμπυκνωμένος αέρας |
Αεροδρόμος σειράς JQH 0.5T-10T χωρητικότητα με τηλεχειριστήριο
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
Σύνθετο εργονομικό ανθεκτικό πνευματικό κουμπί για την τηλεχειριζόμενη ανύψωση βαρέων φορτίων
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Αερόψυκτρο JQH Series με χωρητικότητα τυμπάνου 100 M έως 500 M
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5t-10t |
| Ωριαία ταχύτητα: | 10-20 m/min |

