Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 91 producten.
Automatische scheerremmanwijn 16kw voor olieverwerking op land of op zee
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Dubbele steunkolf type Pneumatische hefwiel 20m/min Met hand- of voetrem
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 20 m/min |
| Diameter van het draadtouw: | 8 mm |
Industriële pneumatische luchtwiel Spareonderdelen XJFH-3/35-1000
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Compacte pneumatische luchtwinch voor mijnbouw met geïntegreerde module
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Controletipe: | Pneumatische Controle |
Staal Verticale Lifting Manriding Winch 220V Spanning Voor Industriële
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Maximale touwlengte: | 100 meter |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Eenvoudige steunkolf type pneumatische lierhef JQH-5×48QB voor het trekken en tillen
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
| Controletipe: | Pneumatische |
Pneumatische manridingwinch 20m/min ZJQH-15×20B voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
Maritieme Exploratie Pneumatische Lier JQHS-100×6X Met Hand- en Voetrem
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische schijfrem |
| Maximale lijnsnelheid: | 20-36 m/min |
500kg pneumatische takel met overbelastingsbeveiliging 0.6-0.8MPa luchtdruk
| Luchtdruk: | 0,6-0,8 mpa |
|---|---|
| Controlemethode: | Tegenhangercontrole |
| Tipe ophanging: | Haak |

