Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 90 producten.
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 met automatische trommelbandrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Typ van rem: | Automatisch |
Verwijderingswijn van 15 kn met noodstopbescherming
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalverwerking |
QJP-100 Pneumatische lifteapparatuur 31m trommelcapaciteit in olieveld
| Trommelcapaciteit: | 31 meter |
|---|---|
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
| Montage-type: | universele bevestigingsplaat |
Piston type Pneumatische lieren Soepel draaien 0,6-0,8 MPa Voor olievelden
| De diameter van de trommel: | 500 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1200 kg |
| Reeks: | XJFH |
Verdeelinstallatie voor olieveldheffen met luchtwinch voor XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
XJFH-5/35-5100D 5T Luchtwinch remband boven voor zware tractie en tillen
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Dubbele rem pneumatische luchtwinch XJFH-10/20LZ explosiebestendige 30kw
| Gewicht: | 500 pond |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| certificeringen: | CE, ISO |
XJFH-5/35-1000 Pneumatische windwiel voor olievelden
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Garantie: | 12 maanden |
XJFH-5/35-5100D Bovenremband 10kN Voor luchtwiel 5T XJFH
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische manriding lier ZJQH-1.5×30B
| Sollicitatie: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Draadtouwdiameter: | 8 mm |

