Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
QJP-serie Hydraulische motor Air Capstan Winch 80 ml/rv 20 ft/min
Productdetails
| Lijnsnelheid | 20 voet/min | Versnellingsverhouding | 3:1 |
|---|---|---|---|
| Trommelcapaciteit | 24 m | Diameter van het draadtouw | 8 mm |
| Kleur | Geel, oranje of andere kleuren | Motorverplaatsing | 80 ml/omwenteling |
| Grootte | 390*190*340 mm | Nettogewicht | 260 kg |
| Kabellengte | 50 voet | Vermogen | Hydraulische motor |
| Trommelgrootte | 2.5" x 5.5 | Materialen | Staal |
| Garantie | 12 Maanden | Gebruik | Opheffen in een olieveld |
| Certificeringen | CE, ISO | Veiligheidskenmerken | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
| Markeren | hydraulische motor luchtkapstan lier,manridingwinch 80 ml/omwenteling,capstanwinch 20 ft/min |
||
U kunt de producten die u nodig heeft aanvinken en met ons communiceren op het mededelingenbord.
Productomschrijving
QJP Serie Hydraulische Motor-Aangedreven Luchtkaapstander, 80ml/rev
Productspecificaties
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Lijnsnelheid | 20 ft/min |
| Overbrengingsverhouding | 3:1 |
| Trommelcapaciteit | 24 m |
| Draaddiameter | ∅8mm |
| Kleur | Geel Oranje of andere kleuren |
| Motorverplaatsing | 80ml/rev |
| Afmetingen | 390*190*340 mm |
| Nettogewicht | 260Kg |
| Kabellengte | 50 ft |
| Vermogen | HYDRAULISCHE MOTOR |
| Trommelgrootte | 2.5" x 5.5 |
| Materialen | Staal |
| Garantie | 12 Maanden |
| Gebruik | Hefwerkzaamheden in de olie-industrie |
| Certificeringen | CE, ISO |
| Veiligheidsvoorzieningen | Noodstopknop, Overbelastingsbeveiliging |
Productoverzicht
De QJP serie luchtkaapstander is een hoogwaardig pneumatisch machineproduct dat speciaal is ontworpen voor veeleisende toepassingen in schepen, dokken en vergelijkbare industriële omgevingen. Aangedreven door een luchtmotor, brengt het efficiënt vermogen over op de trommel voor betrouwbare werking.
Nummeringsmethode
- ① QJP: Pneumatische kaapstander
- ② Max. hefkracht in de eerste laag: *10kN
- ③ Max. snelheid: m/min
Technische parameters
| Productmodel | QJP-0.5*15 | QJP-3*15 | QJP-5*15 |
|---|---|---|---|
| Maximale trekkracht (kN) | 5 | 30 | 50 |
| Maximale kabelsnelheid (m/min) | 15 | 15 | 5-15 |
| Nominaal vermogen (kW) | 2.6 | 11 | 16 |
| Nominale inlaatluchtdruk | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Nominaal luchtverbruik (m³/min) | ≤5 | ≤11 | ≤18 |
| Gewicht (kg) | 200 | 350 | 500 |
Geadviseerde Producten

