Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 91 producten.
Overbelastingbescherming Pneumatische hefwiel 5T voor het boren van olievelden
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
|---|---|
| Controletipe: | Handmatige of afstandsbediening |
| Garantie: | 12 maanden |
Marine pneumatische luchtwinch 10m/min tot 70m/min met overbelastingbescherming
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
Mijnbouw velden staal pneumatische luchtwinch met verstelbare snelheid
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Dual-clutch pneumatische windwiel XJFH-5/35-C-type 35m/min Met vermogen
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Controletipe: | Pneumatische |
| Toepassing: | Zwaar werk opheffen |
Olieveld pneumatische hefwiel XJFH 20×16 type met automatische rem
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
|---|---|
| Controletipe: | Handmatige of afstandsbediening |
| Garantie: | 12 maanden |
JQH-5×48Y Elektronisch bediende luchtwinch 50kN voor het tillen en trekken
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Afmetingen: | Voor de berekening van de waarde van het product: |
| Kenmerken: | Compact ontwerp, hoge efficiëntie, duurzame constructie |
Docks Pneumatische lier QJP-3*15 15m/min Aangedreven door luchtmotor
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Bouwtechniek Pneumatische luchtwinch lichtgewicht met automatische schijfrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m - 1000 m |
| De Grootte van de luchtslang: | 13 mm - 25 mm |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Luchtverbruik: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |

