Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 91 producten.
Afstandsbediende pneumatische lier met een capaciteit van 100-1000 m
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
Verticale manridingwijnt Beschermings- en veiligheidskenmerken tegen overbelasting CE-certificering
| Toepassing: | Bouw, onderhoud en reddingswerkzaamheden |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Gebruik: | Verticaal opheffen en verlagen van personeel |
XJFH-10/20Z Pneumatische lier met handrem en automatische rem voor explosiebestendige opheffing en bescherming tegen overbelasting
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Type: | Luchtkruk |
| Controletype: | Pneumatisch |
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
Oliebooringsysteem met afstandsbediende luchtgesteunde pneumatische winch voor het tillen
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Compacte structuur Automatische touwwinch XJFH-5/35KZP Kleine grootte Lichtgewicht 16kw
| Diameter van het draadtouw: | 8-16 mm |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Stroombron: | Lucht |
Man Ride Pneumatische lifteapparatuur 5KN 2,6 kW
| Toepassing: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
ZJQH-10×20B0 bemande pneumatische lier 10KN voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
15kN bemande pneumatische lier ZJQH-15×20B Personeels- en materiaalopheffing
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
Deeltjes van de staalluchtwinch, cilinderdeksel XJFH-3/35-2014 voor olievelden
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |

