Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic air winch ] eşleşme 93 Ürünler.
Petrol sahaları için pnevmatik hava vinç dağıtım montajı
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 50-100 m |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| İp çapı: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
JQH Serisi Hava Vinci 0.5T-10T Kapasite Uzaktan Kumandalı
| Davul Kapasitesi: | 100 m ile 500 m arasında |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
Hava motoru ile çalışan patlama geçirmez pnevmatik kaldırma vinç JQHS-50×12LZ ((A))
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
| Garanti: | 12 Aylık |
100 M'den 500 M'ye kadar davul kapasiteli JQH Serisi Hava vinci
| Kaldırma hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Nominal hız: | 10-20 m/dakika |
Petrol Alanı kaldırma Telekontrol Hava vinç korozyona dayanıklı
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Durum: | Yeni |
XJFH serisi hava vinç ve yedek parçalar 3.5 M3/min El fren ve otomatik fren ile
| Hava tüketimi: | 3,5 m³/dakika |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
| Güç Kaynağı: | Hava |
JQHS Serisi Hava Vinci 0.5-10Ton Kapasite 100m Halat CE ISO Sertifikalı
| Kontrol tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
Piston hava motorları hava vinç JQHS-100×10 Çift Standart Mod Dia 8mm - 16mm Tel ip
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| İşleme: | Kırmacılık |
TAIAN JULING Havadaki vinç için çelik rehber blok montajı PSQ-1000H XJFH-5/35KFZP
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Kapasite: | 1 ton |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |

