Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic air winch ] αγώνας 94 προϊόντα.
Συγκρότημα διανομής αεριούχου ανεμιστήρα για πετρελαϊκά πεδία
| Σειρά: | XJFH |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης: | 50-100 μ |
| Πηγή ενέργειας: | Συμπυκνωμένος αέρας |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Διάμετρος σχοινιού: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Αεροδρόμος σειράς JQH 0.5T-10T χωρητικότητα με τηλεχειριστήριο
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης με κινητήρα αέρα, ανθεκτικό στην έκρηξη JQHS-50×12LZ ((A))
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Αερόψυκτρο JQH Series με χωρητικότητα τυμπάνου 100 M έως 500 M
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5t-10t |
| Ωριαία ταχύτητα: | 10-20 m/min |
Ανεμοκίνητος ανεμοκίνητος ανεμοκίνητος ανεμοκίνητος
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Υπόθεση: | Νέο |
Αεροδρόμος σειράς XJFH και ανταλλακτικά 3,5 M3/min με χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο
| Κατανάλωση αέρα: | 3.5 m3/min |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 μ |
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
Αεροδρόμος σειράς JQHS 0,5-10 τόνων χωρητικότητα 100m σχοινί CE ISO πιστοποιημένο
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Αεροκινητήρες με έμβολο JQHS-100×10 Διπλό τυποποιημένο τρόπο Διαδιάδρομος 8 mm - 16 mm Σύρμα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Επεξεργασία: | Σφυρηλάτηση |
Σιδηροδρομική οδήγηση Συγκρότημα μπλοκ PSQ-1000H για TAIAN JULING αέριο γρίφο XJFH-5/35KFZP
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |

