Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 90 Ürünler.
100-1000m davul kapasitesi ile uzaktan hava kontrolü pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
Dikey Manriding Vinç Aşırı Yük Koruması ve Güvenlik Özellikleri CE Sertifikalı
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma operasyonları |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kullanımı: | Personelin dikey kaldırma ve düşürülmesi |
İnşaat Adamı Sürücü Vintü El Frenle Uzaktan Denetim
| Renk: | Sarı, Kırmızı ve Turuncu |
|---|---|
| Şirket: | Vinç İmalatı |
| Sertifikalar: | CE, ISO, TUV |
Petrol sondajı kaldırma sistemi için uzaktan kontrol edilen hava ile kontrol edilen pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
Kompakt Yapı Otomatik İp Ventili XJFH-5/35KZP Küçük Boyut Hafif 16kw
| tel halat çapı: | 8-16mm |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Adam Yürüyüşü Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 5KN 2.6kW
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
Personel kaldırma için zjqh-10 × 20b0 insanlı pnömatik vinç 10kn 10kn
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
15kN İnsansız Pnömatik Vinc ZJQH-15×20B Personel ve Malzeme kaldırma
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
Çelik Havalandırma Vintü Parçaları Silindir Kapağı XJFH-3/35-2014 Petrol Alanları İçin
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
XJFH 3/35KZ Pnömatik Havadan Çark yedek parçaları Bağlayıcı çubuk
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |

