Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch με συσκευή έκτακτης ανάγκης
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Ηλεκτρικό κουμπί DJFY με χωρητικότητα ανύψωσης 13500 lbs, τηλεχειριστήριο και υποστήριξη OEM για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μέγεθος: | 850*809*400 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | παγκόσμιος |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης: | Όπως σας απαιτεί |
Πνευματικό Βίντσι Σειράς JQHS με Χωρητικότητα Ανύψωσης 150 KN, Αντιεκρηκτικό Σχεδιασμό και Ταχύτητα Ανύψωσης 12m/min για Χρήση σε Πετρελαϊκά Πεδία
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Υδραυλικός κουμπί τηλεχειρισμού με ικανότητα ανύψωσης 5kN έως 300kN και πιστοποίηση ISO CE
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 1000 λίβρες |
Άνθρωπος που οδηγεί κουμπί με προστασία από υπερφόρτωση μοντέλο ZJQH-1.5×30B
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Υδραυλικό κουμπί σειράς HW με ικανότητα ανύψωσης 5kN ~ 300kN τηλεχειριστήριο και εγγύηση 12 μηνών για ανύψωση πετρελαϊκών πετρελαίων
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 1000 λίβρες |
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
JQHS-20×24 τύπου Πνευματικό κουμπί με δύναμη ανύψωσης 20KN
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Διάμετρος σχοινιού: | 8 mm - 20 mm |
XJFH-10/20Z Πνευματικό γρίφο με χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο για ανύψωση ασφαλή από έκρηξη και προστασία από υπερφόρτωση
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικός |

