Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic air winch ] αγώνας 94 προϊόντα.
JQHS-100×10 Πνευματικός ανεμιστήρας ανύψωσης 0,6-0,8 MPa με αυτόματο φρένο δίσκου
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-20 ΚΚ |
|---|---|
| Σχήμα: | JQHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Απομακρυσμένος έλεγχος εξόρυξης Πνευματικό ανεβάζοντας κουμπί με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο Αεροδρόμος ανθεκτικός στη διάβρωση JQHS-30×35T για πετρελαϊκό πεδίο
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Δύο στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό ανεβαστικό γρίφο 20m/min Με βραχίονα χεριού ή ποδιού
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 μ |
|---|---|
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 20 m/min |
| Διάμετρος σχοινίου: | 8 χιλιοστά |
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης 5T για γεωτρήσεις πετρελαϊκών πετρελαίων
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Χειροκίνητο ή τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Πνευματικό ανεμιστήρα ZJQH-1.5×30B
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, διάσωση |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
| Διάμετρος συρματόπλεγμα: | 8 χιλιοστά |
Πνευματικό ανεμιστήρα πετρελαϊκού πεδίου XJFH 20×16 τύπου με αυτόματο φρένο
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Χειροκίνητο ή τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
JQH-5×48Y Ηλεκτρονικός ανεμιστήρας ελέγχου 50kN για ανύψωση και μεταφορά
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 χμ x 900 χμ |
| Χαρακτηριστικά: | Σύνθετο σχεδιασμό, υψηλή απόδοση, ανθεκτική κατασκευή |
Περιορισμός προστασίας Manrider Winch / Manrider Air Winch με ονομαστική δύναμη ανύψωσης 20KN
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Πνευματικό γρίφο με φορτίο 10KN και τηλεχειριστήριο για μεταφορά προσωπικού, πιστοποιημένο CE/ISO
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10 KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Ικανότητα: | 1000 KG |

