Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
Πνευματικός κινητήρας Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού 10KN Χωρητικότητα 1000kg CE ISO Πιστοποιημένο
Λεπτομέρειες
| Δυναμικό ανύψωσης | 10KN | Απαιτήσεις ισχύος | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
|---|---|---|---|
| Δυναμικότητα | 1000 κιλά | Μέθοδος ελέγχου | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Βάρος | 350 κιλά | Μέγιστη ταχύτητα ανύψωσης | 10m/min |
| Υλικό καλωδίων | Χάλυβας | Διάμετρος σχοινίου | 8 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Απόσταση χειρισμού ή χειρισμός κρεμαστήρα | Πιστοποιητικά | Ειδικότερα: |
| Υλικό | Χάλυβας | ||
| Επισημαίνω | Πνευματικό ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού,Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού χωρητικότητας 10KN,Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού με πιστοποίηση CE |
||
Μπορείτε να σημειώσετε τα προϊόντα που χρειάζεστε και να επικοινωνήσετε μαζί μας στον πίνακα μηνυμάτων.
Περιγραφή προϊόντων
Πνευματικός Κινητήρας-Powered Manriding Winch με Πλανητικό Μειωτήρα Ταχύτητας
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Δύναμη Ανύψωσης | 10KN |
| Απαιτήσεις Ισχύος | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Χωρητικότητα | 1000kg |
| Μέθοδος Ελέγχου | Τηλεχειριστήριο |
| Βάρος | 350KG |
| Μέγιστη Ταχύτητα Ανύψωσης | 10m/min |
| Υλικό Καλωδίου | Χάλυβας |
| Διάμετρος Συρματόσχοινου | 8mm |
| Σύστημα Ελέγχου | Τηλεχειριστήριο ή χειριστήριο |
| Πιστοποιήσεις | CE ISO |
| Υλικό | Χάλυβας |
Περιγραφή Προϊόντος
Το Manrider Air Winch είναι μια συσκευή με πνευματικό κινητήρα που κινεί το τύμπανο μέσω ενός ενσωματωμένου πλανητικού μειωτήρα ταχύτητας για την εκτέλεση λειτουργιών ανύψωσης ή έλξης. Σχεδιασμένο τόσο για τη μεταφορά προσωπικού όσο και για το χειρισμό φορτίων, είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για χερσαίες και υπεράκτιες πετρελαϊκές εργασίες.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Προδιαγραφή | 1.5kN | 5kN | 15kN | 20kN |
|---|---|---|---|---|
| Ταχύτητα ανύψωσης | 0-30m/min | 0-24m/min | 0-20m/min | 0-20m/min |
| Διάμετρος συρματόσχοινου | φ10mm | φ10mm | φ19mm | φ19mm |
| Χωρητικότητα σύρματος | 150m | 150m | 130m | 130m |
| Συνολικές διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 850×810×910 | 930×810×910 | 1350×810×910 | 1350×810×910 |
| Ονομαστική ισχύς κινητήρα | 1.8kW | 2.6kW | 16kW | 16kW |
| Πίεση πεπιεσμένου αέρα | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa |
| Μέγιστη κατανάλωση αέρα | 5m³/min | 5m³/min | 18.5m³/min | 18.5m³/min |
Σύστημα φρένων: Αυτόματο δισκόφρενο + χειροκίνητο φρένο ιμάντα
Συντελεστές ασφαλείας: 8:1 συντελεστής σχεδιασμού για επανδρωμένες εργασίες; 5:1 συντελεστής σχεδιασμού για χειρισμό φορτίου. Η ελάχιστη αναλογία διαμέτρου τυμπάνου προς διάμετρο καλωδίου είναι 18:1, αποτρέποντας τη φθορά του καλωδίου.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα αυτού του Ηλεκτρικού Βίντσι;
Α: Το εμπορικό σήμα είναι Juling.
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου αυτού του Ηλεκτρικού Βίντσι;
Α: Ο αριθμός μοντέλου είναι DJFY.
Ε: Πού κατασκευάζεται αυτό το Ηλεκτρικό Βίντσι;
Α: Αυτό το Ηλεκτρικό Βίντσι κατασκευάζεται στην Κίνα.
Ε: Τι πιστοποιήσεις έχει αυτό το Ηλεκτρικό Βίντσι;
Α: Αυτό το Ηλεκτρικό Βίντσι είναι πιστοποιημένο με CE, ABS και API.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής για την αγορά αυτού του Ηλεκτρικού Βίντσι;
Α: Οι όροι πληρωμής είναι T/T.
Συνιστώμενα προϊόντα

