Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic air winch ] αγώνας 93 προϊόντα.
Πνευματικό κουμπί ανυψώσεως πετρελαίου 20m/min ZJQH-15×20B για ανύψωση προσωπικού
| Εφαρμογή: | πετρελαιοφόρος περιοχή |
|---|---|
| Χρήση: | Οδηγία και ανύψωση υλικού |
| Μέγιστη. ανυψωτική ικανότητα: | 800 κιλά |
JQHS-40×55 Αεροκίνητο κουμπί με χειροκίνητο / αυτόματο φρένο / φρένο ποδιού
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C - 70°C |
Αεροδρόμος σειράς JQH για ανύψωση σε πετρελαϊκό πεδίο Πιστοποιητικά ISO 8 mm 20 mm Διάμετρο σχοινίου βαρύ και αξιόπιστο
| Διάμετρος σχοινιών: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Πνευματικό κουμπί με τηλεχειριζόμενο έλεγχο με αέρα με χωρητικότητα τύμπανου 100-1000m
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
Τηλεελέγχος Πνευματική βιντς Απομακρυσμένο έλεγχο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5-10 τόνους |
Αεροδρόμος σειράς JQH υψηλής ταχύτητας και ανθεκτικός 10 M/min 40 M/min Απόδοση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
Ταχύτητα JQH Series Air Winch με αυτόματο φρένο με δίσκο 10 M/min έως 70 M/min Ταχύτητα γραμμής και 2,5 M3/min 12 M3/min Καταναλώσεις αέρα
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
Αεροδρόμος σειράς JQH 8 mm 20 mm Διαμέτρου σχοινιού 10 M/min 40 M/min Ταχύτητα ανύψωσης για εφαρμογές και λειτουργίες βαριάς χρήσης
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
Πνευματικό κουμπί συμπιεσμένου αέρα JQHS-80×10 16kw με χειροκίνητο φρένο
| Εφαρμογή: | Ανύψωση και έλξη |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
Διπλό φρένο Πνευματικό κουμπί XJFH-5/35KZ Juling Brand 35m/min Για γεωτρήσεις πετρελαίου
| Δυνατότητα ονομαστικού φορτίου: | 0.5-10 τόνους |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |

