Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic air winch ] eşleşme 93 Ürünler.
Petrol sahası pnevmatik adam sürme vinç 20m/min ZJQH-15×20B Personel kaldırma için
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
JQHS-40×55 Hava ile çalışan vinç, el fren / otomatik fren / ayak fren ile çalıştırılır
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0,5 ton - 10 ton |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
Petrol sahasında kaldırma için JQH Serisi Havalı Vinc 8 mm 20 mm ip çapı ağır ve güvenilir
| halat çapı: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
100-1000m davul kapasitesi ile uzaktan hava kontrolü pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
Telekontrollü Pnömatik Vinç Uzaktan Kontrollü Petrol Alanı için Gaz Kontrolü
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0.5-10 ton |
JQH Serisi Havadan Çekici Yüksek Hızlı ve Dayanıklı 10 M/min 40 M/min Endüstriyel Uygulamalar için Performans
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
Hız Otomatik Disk Frenli JQH Serisi Hava Vintüsü 10 M/min 70 M/min Hız Hız ve 2,5 M3/min 12 M3/min Hava tüketimi
| Kapasite: | 0.5t-10t |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
JQH Serisi Hava Çarkı 8 mm 20 mm ip çapı 10 M/min 40 M/min Ağır görev uygulamaları ve operasyonları için kaldırma hızı
| Davul Kapasitesi: | 100 m ile 500 m arasında |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
Sıkıştırılmış hava pnevmatik vinç JQHS-80×10 16kw El frenli
| Uygulama: | Kaldırma ve çekme |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Türü: | Hava vinç |
Çifte Frenli Pnömatik Vins XJFH-5/35KZ Juling Markası Petrol Buhranı için 35m/min
| Nominal yük kapasitesi: | 0.5-10 ton |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Hava |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |

