Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
Pnömatik motorlu adam sürme vinç 10KN Kapasite 1000kg CE ISO sertifikalı
Ürün ayrıntıları
| Nominal kaldırma kuvveti | 10KN | Güç Gereksinimleri | 220v/380v, 50hz/60hz |
|---|---|---|---|
| Kapasite | 1000kg | Kontrol Yöntemi | Uzaktan kumanda |
| Ağırlık | 350kg | Maksimum kaldırma hızı | 10m/dk |
| Kablo Malzemesi | çelik | tel halat çapı | 8MM |
| Kontrol Sistemi | Uzaktan kumanda veya kolye kontrolü | Sertifikalar | CE ISO |
| Malzeme | çelik | ||
| Vurgulamak | Pnömatik motorlu adam sürme vinç,10KN kapasiteli adamlı vinç,CE sertifikalı adam sürme vinç |
||
Mesaj panosundan ihtiyacınız olan ürünleri işaretleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
Gezegen hız azaltıcısı ile Pnömatik Motorlu Adamlı Vint
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| İsimlendirilmiş kaldırma gücü | 10KN |
| Güç Gereksinimleri | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Kapasite | 1000 kg |
| Kontrol Yöntemi | Uzaktan kumanda |
| Ağırlık | 350KG |
| En yüksek kaldırma hızı | 10m/dakikada |
| Kablo malzemesi | Çelik |
| Tel ipinin çapı | 8 mm |
| Kontrol Sistemi | Uzaktan kumanda veya asma kumanda |
| Sertifikalar | CE ISO |
| Malzeme | Çelik |
Ürün Tanımı
Manrider Air Winch, kaldırma veya çekiş fonksiyonlarını gerçekleştirmek için davulunu yerleşik bir gezegen hız azaltıcısı aracılığıyla tahrik eden pnevmatik motorlu bir cihazdır.Hem personel taşımacılığı hem de yük taşımacılığı için tasarlanmıştır, özellikle karadaki ve açık denizdeki petrol operasyonları için uygundur.
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | 1.5kN | 5kN | 15kN | 20kN |
|---|---|---|---|---|
| Kaldırma hızı | 0-30m/min | 0-24m/min | 0-20m/min | 0-20m/min |
| Çelik ip çapı | φ10mm | φ10mm | φ19mm | φ19mm |
| Kablo kapasitesi | 150 metre. | 150 metre. | 130m. | 130m. |
| Toplam boyutlar (L × W × H) | 850×810×910 | 930×810×910 | 1350×810×910 | 1350×810×910 |
| Motorun nominal gücü | 1.8kW | 2.6kW | 16kW | 16kW |
| Basınçlı hava basıncı | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa | 0.25-0.8MPa |
| Maksimum hava tüketimi | 5m3/dakika | 5m3/dakika | 18.5m3/dakikada | 18.5m3/dakikada |
Fren sistemi: Otomatik disk fren + manuel kemer fren
Güvenlik faktörleri: insansız operasyonlar için 8:1 tasarım faktörü; yük taşıma için 5:1 tasarım faktörü.1Kabloların aşınmasını önler.
Sıkça Sorulan Sorular
S: Bu Elektrik Vücutunun markası nedir?
A: Marka adı Juling.
S: Bu elektrikli vincin model numarası nedir?
A: Model numarası DJFY.
S: Bu elektrikli vinç nerede üretiliyor?
Cevap: Bu elektrikli vinç Çin'de üretiliyor.
S: Bu elektrikli vinç hangi sertifikalara sahiptir?
Cevap: Bu elektrikli vinç CE, ABS ve API sertifikalı.
S: Bu elektrikli vinç satın almak için ödeme şartları nelerdir?
A: Ödeme şartları T/T'dir.
Önerilen Ürünler

