Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
ZJQH-1.5×30B Juling Adam Acil Durdurma Aygıtı ile Vinciden Kurtulma
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
DJFY 13500 lbs Kaldırma Kapasiteli, Uzaktan Kumandalı ve Endüstriyel Uygulamalar İçin OEM Destekli Elektrikli Vinç
| Boyut: | 850*809*400 |
|---|---|
| Montaj Tipi: | evrensel |
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | senin ihtiyacın gibi |
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
5kN ila 300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı Hidrolik Vinç ve CE ISO Sertifikalı
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Aşırı yük koruması ile adam süren vinç modeli ZJQH-1.5×30B
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
5kN~300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı ve 12 Ay Garantili HW Serisi Hidrolik Vinç (Petrol Sahası Kaldırma İçin)
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
JQHS-20×24 Tipi Pnömatik Vinç, Kaldırma Kuvveti 20KN
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| İp çapı: | 8 mm - 20 mm |
Patlama geçirmez kaldırma ve aşırı yük koruması için el frenli ve otomatik frenli XJFH-10/20Z pnevmatik vinç
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Tip: | Hava vinç |
| Kontrol Tipi: | Pnömatik |

