Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
JQHS Serie Luchtlier 0,5-10Ton Capaciteit 100m Touw CE ISO Gecertificeerd
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
Explosieveilige elektrische lier met afstandsbediening DJFY-serie
| Certifications: | CE, ISO |
|---|---|
| Usage: | Lifting in Oilfield |
| Safety Features: | Emergency Stop Button, Overload Protection |
Pneumatische luchtlier verbindingsstang voor olieveldapparatuur XJFH1006
| Verpakking: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Applicatie: | Olieveldapparatuur en onderdelen |
| Pn: | XJFH1006 |
500 kg olieveld pneumatische hefmachine met legeringsstaalketen
| Verpakking: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
500 kg pneumatische hefmachine met aluminiumhousing
| Huismateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Luchtverbruik: | 0.8m ³ /min |
| Tipe ophanging: | Hoek |
QJP-serie Hydraulische motor Air Capstan Winch 80 ml/rv 20 ft/min
| Lijnsnelheid: | 20 voet/min |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 3:1 |
| Trommelcapaciteit: | 24 m |
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Vermogenseisen: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Siemens elektrische lier met automatische lastvasthoudende rem
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische ladinghouding |
| Elektrische band: | Siemens |
Siemens Electric Manriding Winch met automatische rem - Juling DJFY-serie
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische ladinghouding |
| Elektrische band: | Siemens |
Elektrische olieveldwijn met automatische rem 1000 lbs capaciteit
| STRUCTURE: | Elektrisch systeem |
|---|---|
| Dubbele grensschakelaar: | Inbegrepen |
| De lengte van het touw: | 50m~500m |

