Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch z urządzeniem awaryjnego zatrzymania
| Certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
DJFY Electric Winch z pojemnością podnoszenia 13500 funtów, zdalnym sterowaniem i wsparciem OEM dla zastosowań przemysłowych
| Rozmiar: | 850*809*400 |
|---|---|
| Typ mocowania: | uniwersalny |
| Maksymalna wysokość podnoszenia: | Zgodnie z twoimi wymaganiami |
Pneumatyczna wciągarka serii JQHS o udźwigu 150 KN, konstrukcja przeciwwybuchowa i prędkość podnoszenia 12 m/min do zastosowań w przemyśle naftowym
| Typ sterowania: | Kontrola powietrza |
|---|---|
| Długość liny: | 5,5 mm |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Odlegle sterowana wincha hydrauliczna o zdolności podnoszenia od 5kN do 300kN i certyfikat CE ISO
| Stosowanie: | Podnoszenie na polu naftowym |
|---|---|
| Typ sterowania: | Zdalne sterowanie |
| Pojemność: | 1000 funtów |
Człowiek jeżdżący na wincu z ochroną przed przeciążeniem Model ZJQH-1.5×30B
| Certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
HW Series Hydraulic Winch z zdalnym sterowaniem i 12-miesięczną gwarancją na podnoszenie pól naftowych
| Stosowanie: | Podnoszenie na polu naftowym |
|---|---|
| Typ kontroli: | Zdalne sterowanie |
| Pojemność: | 1000 funtów |
JQH-10×24QB Wincha pneumatyczna 0,5T-10T Pojemność
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE, ISO |
| Obciążenie znamionowe: | 0,5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Wincha pneumatyczna 0,5T-10T Pojemność
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE, ISO |
| Obciążenie znamionowe: | 0,5 ton - 10 ton |
JQHS-20×24 Typ Winch pneumatyczny z siłą podnoszącą 20KN
| Typ kontroli: | Kontrola powietrza |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Średnica liny: | 8 mm - 20 mm |
XJFH-10/20Z Pneumatyczna sznurówka z hamulcem ręcznym i hamulcem automatycznym do podnoszenia odpornego na wybuch i ochrony przed przeciążeniem
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ: | Wynka powietrzna |
| Typ kontroli: | Pneumatyczny |

