Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 91 Ürünler.
Otomatik Disk Fren Adam Sürücüsü Vinç 16kw Kara veya Offshore Petrol İşlemleri için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik kaldırma vinç 20m/min El veya ayak frenli
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 20 m/dak |
| tel halat çapı: | 8 mm |
Endüstriyel Pnömatik Havalı Vincil yedek parçaları XJFH-3/35-1000
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Entegre modülü olan madencilik kompakt pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kontrol Türü: | Pnömatik Kontrol |
Çelik dikey kaldırma Manriding vinç 220V Sanayi için Voltaj
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Maksimum ip uzunluğu: | 100m |
HW Serisi Hidrolik Vinç, 5kN ~ 300kN Kaldırma Kuvveti, Uzaktan Kumanda ve Petrol Sahası Kaldırma İşlemleri için 12 Ay Garanti
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Tek Destekli Piston Tipi Pnömatik Vinç kaldırıcı JQH-5×48QB Taşıma ve kaldırma için
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
Petrol sahası pnevmatik adam sürme vinç 20m/min ZJQH-15×20B Personel kaldırma için
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
Deniz Araştırması Pnömatik Vins JQHS-100×6X El ve Ayak Frenli
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik disk freni |
| Maksimum hat hızı: | 20-36 m/dakika |
500kg Pnömatik Vinç Aşırı Yük Korumalı 0.6-0.8MPa Hava Basıncı
| Hava basıncı: | 0.6-0.8mpa |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Kolye kontrolü |
| Süspansiyon Tipi: | Çengel |

