Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 90 Ürünler.
Pnömatik motorlu adam sürme vinç 10KN Kapasite 1000kg CE ISO sertifikalı
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |
CE/ISO Sertifikalı, 10KN Yük Kapasiteli ve Personel Taşımacılığı için Uzaktan Kumandalı Pnömatik İnsan Taşıma Vinci
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Kapasite: | 1000KG |
Endüstriyel Manriding Winch 20m/min 10mm çapında çelik iple
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Uzaktan kumandalı madencilik acil durma düğmesi ile pnevmatik kaldırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Denizaltı çift debriyajlı rüzgar vinci 90 Psi XJFH-5/35-C tipi Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Ağırlık: | 550 lbs |
| Dişli Oranı: | 60:1 |
Kırık fren tipi Rüzgar vinç XJFH-10/20LZ El fren alt tabanı 20m/min
| Model: | XJFH Serisi |
|---|---|
| tambur çapı: | 160-400 mm |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Pistonlu Hava Motoru Pnömatik Vinc JQHS-30×35T Endüstriyel kaldırma ve çekiş için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Petrol Alanı Alüminyum Pnömatik Havadan Çekici JQHS-5×48 Otomatik Davul Band Frenli
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
XJFH hava vinç için çelik motor muffler montajı
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol Tarlasında Taşınma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Aşırı yük koruma Petrol sahası sondajı için pnevmatik kaldırma vinç 5T
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
|---|---|
| Kontrol Türü: | El veya uzaktan kumanda |
| Garanti: | 12 Aylık |

