Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 90 Ürünler.
Otomatik Davul Band Frenli Petrol Alanı Buhranı Pnömatik Havadan Vinc JQH-5×48
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Fren tipi: | Otomatik |
Uzakdan kumandalı Manriding Winch 15kn Acil Durma Koruması ile
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kullanımı |
QJP-100 Neft Alanında Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 31m davul kapasitesi
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
Piston tipi Pnömatik vinçler Pürüzsüz çalışması 0,6-0,8 MPa Petrol sahaları için
| tambur çapı: | 500 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 1200 kilo |
| Seriler: | Xjfh |
Petrol sahası kaldırma hava vinç dağıtım montajı için XJFH-5/35KFZP
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
XJFH-5/35-5100D 5T Hava vinç fren bandı ağır çekiş ve kaldırma için üst
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Çift Frenli Pnömatik Havadan Çekici XJFH-10/20LZ Patlama Dayanıklı 30kw
| Ağırlık: | 500 pound |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
XJFH-5/35-1000 Petrol sahası için Pnömatik Hava Çarkı Montajı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Garanti: | 12 Aylık |
XJFH-5/35-5100D Yukarı fren bandı 10kN Hava vinç için 5T XJFH
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Pnömatik Adam Sürücü Çarkı ZJQH-1.5×30B
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
| Tel ip çapı: | 8 mm |

