Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
Pneumatyczna motorowa sznurówka 10KN Pojemność 1000 kg CE ISO certyfikowana
Szczegóły Produktu
| Znamionowa siła podnoszenia | 10KN | Wymagania dotyczące zasilania | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|---|---|
| Pojemność | 1000 kg | Metoda kontroli | Zdalne sterowanie |
| Waga | 350kg | Maksymalna prędkość podnoszenia | 10 m/min |
| Materiał kabla | stali | Średnica liny stalowej | 8 mm |
| System sterowania | Zdalne sterowanie lub kontrola wiszącego | certyfikaty | CE ISO |
| Materiał | stali | ||
| Podkreślić | Wynka pneumatyczna z silnikiem,Wynka z kierownicą o mocy 10KN,Certyfikowany CE dźwignicz do jazdy na człowieku |
||
Możesz zaznaczyć potrzebne produkty i komunikować się z nami na tablicy ogłoszeń.
opis produktu
Pneumatyczna, napędzana silnikiem, kołowierz z planetarnym reduktorem prędkości
Specyfikacja produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Narysowana siła podnosząca | 10KN |
| Wymagania energetyczne | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Pojemność | 1000 kg |
| Metoda kontroli | Zdalne sterowanie |
| Waga | 350 kg |
| Maksymalna prędkość podnoszenia | 10 m/min |
| Materiał kablowy | Stalowe |
| Średnica liny drukowanej | 8 mm |
| System sterowania | Zdalne sterowanie lub sterowanie zawieszeniem |
| Certyfikaty | CE ISO |
| Materiał | Stalowe |
Opis produktu
Manrider Air Winch to urządzenie napędzane silnikiem pneumatycznym, które napędza bęben za pośrednictwem wbudowanego planetarnego reduktora prędkości w celu wykonywania funkcji podnoszenia lub trakcji.Wyposażenie do przewozu personelu i obsługi ładunku, jest szczególnie odpowiedni do eksploatacji ropy naftowej lądowej i morskiej.
Specyfikacje techniczne
| Specyfikacja | 1.5kN | 5kN | 15kN | 20kN |
|---|---|---|---|---|
| Prędkość podnoszenia | 0-30 m/min | 0-24m/min | 0-20m/min | 0-20m/min |
| Średnica liny stalowej | φ10 mm | φ10 mm | φ19 mm | φ19 mm |
| Pojemność przewodów | 150 metrów | 150 metrów | 130 m | 130 m |
| Całkowite wymiary (L × W × H) | 850 × 810 × 910 | 930 × 810 × 910 | 1350×810×910 | 1350×810×910 |
| Moc znamionowa silnika | 10,8 kW | 20,6 kW | 16 kW | 16 kW |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,25-0,8 MPa | 00,25-0,8 MPa | 00,25-0,8 MPa | 00,25-0,8 MPa |
| Maksymalne zużycie powietrza | 5 m3/min | 5 m3/min | 180,5 m3/min | 180,5 m3/min |
System hamulcowy: hamulce tarczowe automatyczne + hamulce ręczne
Współczynnik bezpieczeństwa: współczynnik konstrukcyjny 8:1 dla operacji obsługiwanych przez załogę; współczynnik konstrukcyjny 5:1 dla obsługi ładunku.1, zapobiegając zużyciu kabli.
Częste pytania
P: Jak nazywa się ta Elektryczna Wincha?
Nazwa towarowa to Juling.
P: Jaki jest numer modelu tej Elektrycznej Winch?
A: Numer modelu to DJFY.
P: Gdzie produkowana jest ta Elektryczna Wincha?
A: Ta Elektryczna Wincha jest produkowana w Chinach.
P: Jakie certyfikaty ma ta Elektryczna Wincha?
Odpowiedź: Ta Elektryczna Wincha posiada certyfikat CE, ABS i API.
P: Jakie są warunki płatności za zakup tej Elektrycznej Winch?
A: Warunki płatności są T/T.
Polecane produkty

