Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air powered winch ] αγώνας 90 προϊόντα.
Θαλάσσιος πνευματικός αεραγωγός 10 έως 70 m/min με προστασία από υπερφόρτωση
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
Ορυχεία Χώροι Χάλυβα Πνευματικό αέρας γρίφος με ρυθμιζόμενη ταχύτητα
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Δύο συμπλέκτης Πνευματικό ανεμόβιδα XJFH-5/35-C-τύπου 35m/min Με ισχύ εξόδου
| Σειρά: | XJFH |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
| Εφαρμογή: | Ανύψωση βαρέων υλικών |
Πνευματικό ανεμιστήρα πετρελαϊκού πεδίου XJFH 20×16 τύπου με αυτόματο φρένο
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Χειροκίνητο ή τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
JQH-5×48Y Ηλεκτρονικός ανεμιστήρας ελέγχου 50kN για ανύψωση και μεταφορά
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 χμ x 900 χμ |
| Χαρακτηριστικά: | Σύνθετο σχεδιασμό, υψηλή απόδοση, ανθεκτική κατασκευή |
Αλιευτικό αλεξίπτωτο QJP-3*15 15m/min
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Μηχανική Κατασκευών Πνευματικό αεριούχο κουμπί ελαφρύ με αυτόματο φρένο δίσκου
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 m - 1000 m |
| Μέγεθος εύκαμπτων αεραγωγών: | 13 mm - 25 mm |
Αεροκινητήρες με έμβολο Πνευματικό κουμπί JQHS-40×55 12m/min 2,6kW
| Κατανάλωση αέρα: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
Η σειρά HW (YJ) Υδραυλικός κουμπί με τηλεχειριζόμενο έλεγχο με 5kN ~ 300kN εύρος δύναμης ανύψωσης
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Δυναμικότητα: | 1000 λίβρες |
Αυτοματοποιημένο ντοκιμαντέρ φρένων με δίσκο 16kw για χερσαίες ή υπεράκτιες εργασίες πετρελαίου
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |

