Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
JQHS Serisi Hava Vinci 0.5-10Ton Kapasite 100m Halat CE ISO Sertifikalı
| Kontrol tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
Uzaktan kumandalı patlama geçirmez elektrikli vinç DJFY Serisi
| Certifications: | CE, ISO |
|---|---|
| Usage: | Lifting in Oilfield |
| Safety Features: | Emergency Stop Button, Overload Protection |
Petrol sahası ekipmanları için pnevmatik hava vinç bağlantı çubuğu XJFH1006
| Ambalajlama: | Standart ambalajı dışa aktar |
|---|---|
| Başvuru: | Petrol Sahası Ekipmanları ve Yedekleri |
| Pn: | XJFH1006 |
500 kg petrol sahası pnömatik kaldırma kaldırıcı alaşımlı çelik zinciri ile
| Ambalajlama: | Standart ambalajı dışa aktar |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
500kg Pnömatik Kaldırma Halatı, Alüminyum Alaşımlı Gövde
| Ev materyalleri: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 0,8m³/dk |
| Süspansiyon Tipi: | kanca |
QJP Serisi Hidrolik Motor Hava Kapstan Vint 80ml/rev 20 ft/min
| Hat hızı: | 20 ft/dk |
|---|---|
| Dişli Oranı: | 3:1 |
| Davul Kapasitesi: | 24 m |
Pnömatik motorlu adam sürme vinç 10KN Kapasite 1000kg CE ISO sertifikalı
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |
Siemens Elektrikli Vinç Otomatik Yük Tutma Freni ile
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik yük tutma |
| Elektrik bandı: | Siemens |
Otomatik frenli Siemens Elektrikli Adamlı Vintü - Juling DJFY Serisi
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik yük tutma |
| Elektrik bandı: | Siemens |
Otomatik Frenli Elektrikli Petrol Sahası Vinci 1000 Lbs Kapasiteli
| Yapı: | Elektrik sistemi |
|---|---|
| Çift Limit Değiştiricisi: | İçeri alındı |
| İpi uzunluğu: | 50m~500m |

