Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
Wciągarka pneumatyczna serii JQHS o udźwigu 0,5-10 ton, lina 100 m, certyfikat CE i ISO
| Typ kontroli: | Kontrola powietrza |
|---|---|
| Długość liny: | 100 metrów |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Elektryczna sznurówka wybuchoodporna z zdalnym sterowaniem serii DJFY
| Certifications: | CE, ISO |
|---|---|
| Usage: | Lifting in Oilfield |
| Safety Features: | Emergency Stop Button, Overload Protection |
Dźwignia łącząca pneumatycznej wciągarki powietrznej do sprzętu naftowego XJFH1006
| Opakowanie: | Eksportuj standardowe opakowanie |
|---|---|
| Aplikacja: | Sprzęt i części zamienne do pól naftowych |
| Pn: | XJFH1006 |
500 kg Pneumatyczna podnosząca złożona ze stali stopowej łańcuch
| Opakowanie: | Eksportuj standardowe opakowanie |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
Wciągnik pneumatyczny 500kg z obudową ze stopu aluminium
| Materiały mieszkaniowe: | Stop aluminium |
|---|---|
| Zużycie powietrza: | 0,8m³/min |
| Rodzaj zawieszenia: | Hak |
Wciągarka hydrauliczna z silnikiem hydraulicznym serii QJP 80ml/obr. 20 stóp/min
| Linia prędkości: | 20 stóp/min |
|---|---|
| Przełożenie: | 3:1 |
| Pojemność bębna: | 24m |
Pneumatyczna motorowa sznurówka 10KN Pojemność 1000 kg CE ISO certyfikowana
| Znamionowa siła podnoszenia: | 10KN |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Pojemność: | 1000 kg |
Elektryczna sznurówka Siemens z automatycznym hamulcem utrzymującym obciążenie
| Źródło energii: | Elektryczne |
|---|---|
| Układ hamulcowy: | Automatyczne obciążenie |
| Zespół elektryczny: | Siemensa |
Siemens Electric Manriding Winch z automatycznym hamulcem - seria Juling DJFY
| Źródło energii: | Elektryczne |
|---|---|
| Układ hamulcowy: | Automatyczne obciążenie |
| Zespół elektryczny: | Siemensa |
Elektryczna wciągarka naftowa z automatycznym hamulcem, udźwig 1000 funtów
| Struktura: | System elektryczny |
|---|---|
| Przełącznik podwójnego limitu: | Wliczone |
| Długość liny: | 50m ~ 500m |

