Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
Πνευματικός ανυψωτήρας χωρητικότητας 500kg με παροχή πεπιεσμένου αέρα και προστασία υπερφόρτωσης για πετρελαιοπηγές
| Ικανότητα: | 500 κιλά |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Πεπιεσμένος αέρας |
| Κατανάλωση αέρα: | 0.8m ³ /min |
CJ9000F Υδραυλικό βαρούλκο υλοτομίας με χωρητικότητα τυμπάνου 500 ft, μέγιστη έλξη γραμμής 10.000 lbs και τηλεχειριστήριο
| Χρώμα: | Κίτρινο πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Σύστημα φρένων: | Υδραυλικός |
| Σύστημα Ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Πνευματικό γρίφο με φορτίο 10KN και τηλεχειριστήριο για μεταφορά προσωπικού, πιστοποιημένο CE/ISO
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10 KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Ικανότητα: | 1000 KG |
Σύνθετο εργονομικό ανθεκτικό πνευματικό κουμπί για την τηλεχειριζόμενη ανύψωση βαρέων φορτίων
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Υδραυλικό Βίντσι Σειράς HW με Δύναμη Ανύψωσης 5kN ~ 300kN, Τηλεχειριστήριο και 12 Μήνες Εγγύηση για Ανύψωση σε Πεδία Πετρελαίου
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 1000 λίβρες |
CJ9000F Υδραυλικός κουμπί υλοτομίας με χωρητικότητα τύμπανου 500ft 10000 lbs μέγιστη δύναμη έλξης γραμμής και εγγύηση 12 μηνών για χρήση πετρελαϊκού πεδίου
| Χρώμα: | Κίτρινο πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Σύστημα φρένων: | Υδραυλικός |
| Σύστημα ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Motor-Powered 1.2 HP Manriding Winch with 153:1 Gear Ratio and 850*809*400 Size for Heavy-Duty Lifting
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25°C-40°C |
|---|---|
| Μοτέρ: | 1.2 HP |
| Χρώμα: | Κίτρινος |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Διάμετρος σχοινιού: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Πνευματικός ανυψωτήρας 500kg με προστασία υπερφόρτωσης 0.6-0.8MPa πίεση αέρα
| Πίεση αέρα: | 0,6-0,8MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος κρεμαστών κοσμημάτων |
| Τύπος ανάρτησης: | Αγκιστρο |
Ηλεκτρικός ανυψωτήρας 55 KW-6 με δυνατότητα μεταφοράς ατόμων, με μέγιστη δύναμη 13500 lb
| Τύπος κινητήρα: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Ηλεκτρικός κινητήρας: | 55 KW-6 |
| Ταχύτητα εργασίας: | σαν τις ανάγκες σας |

