Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ winch lifting equipment ] bij elkaar passen 96 producten.
JQHS-20×24 type pneumatische lier met hefkracht 20KN
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
Hydraulische touwverwikkelingsmachine DSJ38YS met een maximale wegcapaciteit van 1200 m 7,5 kW
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Vervaardiging: | Verscheidene fabrikanten beschikbaar |
Elektrische lier met maximale kracht van 13500 lb voor zware toepassingen
| Motortype: | Permanente magneet |
|---|---|
| Elektrische motor: | 55 KW-6 |
| Werksnelheid: | als uw behoeften |
Verbeter uw productielijn met een snel te installeren luchtcompressor 2,5 M3/min 12 M3/min Luchtverbruik 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
Gemakkelijk en duurzaam gemakkelijk vervoer met een nominale lading van 0,5 ton 10 ton Automatische schijfrem
| Kabelsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
Elektrische touw-opwinding machine zijdelange touwroller DSJ38DC In olieveld
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |

