Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ winch lifting equipment ] mecz 96 produkty.
JQHS-20×24 Typ Winch pneumatyczny z siłą podnoszącą 20KN
| Typ kontroli: | Kontrola powietrza |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Średnica liny: | 8 mm - 20 mm |
Hydrauliczna maszyna do wiązania liny DSJ38YS z maksymalną pojemnością 1200m 7.5kW
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał: | stali |
| Producent: | Dostępni różni producenci |
Elektryczna chwytarka z maksymalną siłą lb 13500 do zastosowań ciężkich
| Rodzaj silnika: | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Silnik elektryczny: | 55 kW-6 |
| Prędkość robocza: | według Twoich potrzeb |
Uaktualnij linię produkcyjną szybką instalacją sprężarki powietrza 2,5 M3/min 12 M3/min Konsumpcja powietrza 0,5T-10T Pojemność
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Prędkość podnoszenia: | 10 m/min - 40 m/min |
| Ciśnienie powietrza: | 0,6 MPa - 0,8 MPa |
Wygodny i trwały łatwy transport z nominalnym obciążeniem 0,5 tony 10 tony Automatyczne hamulce tarczowe
| Prędkość liny: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Linia prędkości: | Od 10 do 70 m/min |
| Rodzaj hamulca: | Automatyczny hamulec tarczowy |
Elektryczna maszyna do zwojowania sznurka rurowego DSJ38DC w polu naftowym
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |

