Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ winch lifting equipment ] αγώνας 96 προϊόντα.
JQHS-20×24 τύπου Πνευματικό κουμπί με δύναμη ανύψωσης 20KN
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Διάμετρος σχοινιού: | 8 mm - 20 mm |
Υδραυλική μηχανή επανασύνδεσης σχοινιών DSJ38YS με μέγιστη χωρητικότητα δρόμου 1200m 7.5kW
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Κατασκευαστής: | Διατίθενται διάφοροι κατασκευαστές |
Ηλεκτρικός γριφτήρας με μέγιστη δύναμη lb 13500 για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Τύπος κινητήρα: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Ηλεκτρικός κινητήρας: | 55 KW-6 |
| Ταχύτητα εργασίας: | σαν τις ανάγκες σας |
Αναβαθμίστε την γραμμή παραγωγής σας με γρήγορη εγκατάσταση του συμπυκνωτή αέρα 2,5 M3/min 12 M3/min κατανάλωση αέρα 0,5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
Εύκολη μεταφορά με ονομαστικό φορτίο 0,5 τόνων 10 τόνων
| Ταχύτητα σχοινιών: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
Ηλεκτρική μηχανή επανασύνδεσης σχοινιών πλευρικός κυλίνδρος σχοινιών DSJ38DC στο πετρελαϊκό πεδίο
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |

