Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ winch lifting equipment ] eşleşme 96 Ürünler.
JQHS-20×24 Tipi Pnömatik Vinç, Kaldırma Kuvveti 20KN
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| İp çapı: | 8 mm - 20 mm |
Maksimum yol kapasitesi 1200m 7.5kW olan DSJ38YS Hidrolik İp Dönüştürme Makinesi
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Üreticisi: | Çeşitli Üreticiler Mevcuttur |
Yüksek Güçlü Elektrikli Vinc 13500
| Motor tipi: | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| Elektrik Motoru: | 55 KW-6 |
| çalışma hızı: | İhtiyaçlarınıza göre |
Hızlı kurulumlu hava kompresörü ile üretim hattınızı yükseltin 2.5 M3/min 12 M3/min Hava tüketimi 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
Konforlu ve dayanıklı kolay nakliye 0.5 ton 10 ton otomatik disk frenle
| Halat Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
Elektrikli İp Dönüştürme Makinesi Petrol Alanında Yan İp Roleri DSJ38DC
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |

