Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air winch ] bij elkaar passen 105 producten.
ZJQH-1.5×30B Juling Lier met noodstopinrichting
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
Op maat gemaakte pneumatische hefmachine Sensitive Infinite Variable Control 0-10m Lifting Height
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Vervoervermogen: | 1 ton |
500 kg olieveld pneumatische hefmachine met legeringsstaalketen
| Verpakking: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
Gemakkelijk en duurzaam gemakkelijk vervoer met een nominale lading van 0,5 ton 10 ton Automatische schijfrem
| Kabelsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
Elektrische touw-opwinding machine zijdelange touwroller DSJ38DC In olieveld
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |

