Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air winch ] eşleşme 105 Ürünler.
ZJQH-1.5×30B Juling Adam Acil Durdurma Aygıtı ile Vinciden Kurtulma
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
Özel Pnömatik kaldırma Duyarlı Sonsuz Değişken Kontrol 0-10m kaldırma yüksekliği
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Yük kapasitesi: | 1 ton |
500 kg petrol sahası pnömatik kaldırma kaldırıcı alaşımlı çelik zinciri ile
| Ambalajlama: | Standart ambalajı dışa aktar |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
Konforlu ve dayanıklı kolay nakliye 0.5 ton 10 ton otomatik disk frenle
| Halat Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
Elektrikli İp Dönüştürme Makinesi Petrol Alanında Yan İp Roleri DSJ38DC
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |

