Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ air winch ] mecz 105 produkty.
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch z urządzeniem awaryjnego zatrzymania
| Certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Zdalne sterowanie |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Zastosowany Pneumatyczny Podnoszący Czuły Nieskończony Zmiennik Kontroli 0-10m Wysokość podnoszenia
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
|---|---|
| certyfikaty: | CE, ISO |
| Pojemność ładunkowa: | 1 tona |
500 kg Pneumatyczna podnosząca złożona ze stali stopowej łańcuch
| Opakowanie: | Eksportuj standardowe opakowanie |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |
Wygodny i trwały łatwy transport z nominalnym obciążeniem 0,5 tony 10 tony Automatyczne hamulce tarczowe
| Prędkość liny: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Linia prędkości: | Od 10 do 70 m/min |
| Rodzaj hamulca: | Automatyczny hamulec tarczowy |
Elektryczna maszyna do zwojowania sznurka rurowego DSJ38DC w polu naftowym
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |

