Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air winch ] αγώνας 105 προϊόντα.
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch με συσκευή έκτακτης ανάγκης
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Προσαρμοσμένο πνευματικό ανυψωτικό ευαίσθητο άπειρο μεταβλητό έλεγχο 0-10m ύψος ανύψωσης
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1 τόνος |
Πνευματικό ανυψωτικό μηχάνημα πεδίου πετρελαίου 500kg με αλυσίδα από κράμα χάλυβα
| Συσκευή: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| PN: | XJFH1006 |
Εύκολη μεταφορά με ονομαστικό φορτίο 0,5 τόνων 10 τόνων
| Ταχύτητα σχοινιών: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
Ηλεκτρική μηχανή επανασύνδεσης σχοινιών πλευρικός κυλίνδρος σχοινιών DSJ38DC στο πετρελαϊκό πεδίο
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |

