Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
CJ9000F Hydraulische lier voor houtkap met een trommelcapaciteit van 500 ft, een maximale trekkracht van 10.000 lbs en afstandsbediening
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
CE/ISO-gecertificeerde pneumatische manridingwijn met een laadvermogen van 10KN en afstandsbediening voor het vervoer van personeel
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Stroomvereisten: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Capaciteit: | 1000KG |
Compacte, ergonomische, duurzame pneumatische lier voor zware afstandsbediende hefwerkzaamheden
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
CJ9000F Hydraulische houtwiel met 500ft trommelcapaciteit 10000 lbs maximale lijn trek en 12 maanden garantie voor olieveld gebruik
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Besturingssysteem: | Afstandsbediening |
Motor-Powered 1.2 HP Manriding Winch with 153:1 Gear Ratio and 850*809*400 Size for Heavy-Duty Lifting
| Omgevingstemperatuur: | -25°C ∼40°C |
|---|---|
| Motor: | 1.2 pk |
| Kleur: | Geel |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Controletype: | Afstandsbediening |
500kg pneumatische takel met overbelastingsbeveiliging 0.6-0.8MPa luchtdruk
| Luchtdruk: | 0,6-0,8 mpa |
|---|---|
| Controlemethode: | Tegenhangercontrole |
| Tipe ophanging: | Haak |
55 KW-6 Elektrische Man Riding Lier met 13500 lb Max. Kracht
| Motorype: | Permanente magneet |
|---|---|
| Elektrische motor: | 55 KW-6 |
| Werksnelheid: | als uw behoeften |
500 kg olieveld pneumatische hefmachine met legeringsstaalketen
| Verpakking: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Application: | Oilfields equippments & Spares |
| Pn: | XJFH1006 |

