Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic lifting winch ] bij elkaar passen 105 producten.
ZJQH-1.5×30B Juling Lier met noodstopinrichting
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |
Hydraulische touwverwikkelingsmachine DSJ38YS met een maximale wegcapaciteit van 1200 m 7,5 kW
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Vervaardiging: | Verscheidene fabrikanten beschikbaar |
Pneumatisch aangedreven manridingwinch met planetair vertragingmechanisme
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Gemakkelijk en duurzaam gemakkelijk vervoer met een nominale lading van 0,5 ton 10 ton Automatische schijfrem
| Kabelsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
Elektrische touw-opwinding machine zijdelange touwroller DSJ38DC In olieveld
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |

