Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic lifting winch ] αγώνας 105 προϊόντα.
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch με συσκευή έκτακτης ανάγκης
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Υδραυλική μηχανή επανασύνδεσης σχοινιών DSJ38YS με μέγιστη χωρητικότητα δρόμου 1200m 7.5kW
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Κατασκευαστής: | Διατίθενται διάφοροι κατασκευαστές |
Πνευματικό κινητήρα με μηχανισμό πλανητικής επιβράδυνσης
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
Εύκολη μεταφορά με ονομαστικό φορτίο 0,5 τόνων 10 τόνων
| Ταχύτητα σχοινιών: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
Ηλεκτρική μηχανή επανασύνδεσης σχοινιών πλευρικός κυλίνδρος σχοινιών DSJ38DC στο πετρελαϊκό πεδίο
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |

