Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
1 ton değerli kapasiteye sahip hava vinçleri için dağıtım sistemi 5T model XJFH-5/35KFZP
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 1,5 m³/dakika |
| Uygulama: | Çeşitli endüstrilerde ağır yüklerin kaldırılması ve çekilmesi |
Petrol sahaları için pnevmatik hava vinç dağıtım montajı
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 50-100 m |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
XJFH 3/35KZ Pnömatik Havalı Vincil Silindir Kapağı XJFH-3/35-2014 Kir geçirmez
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Çift Frenli Pnömatik Havadan Çekici XJFH-10/20LZ Patlama Dayanıklı 30kw
| Ağırlık: | 500 pound |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
XJFH-5/35-5100D Yukarı fren bandı 10kN Hava vinç için 5T XJFH
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
JQHS-100×10 Otomatik Disk Frenli Pnömatik Kaldırma Çarkı 0.6-0.8 MPa
| tel halat çapı: | 8-20 mm |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ila 60 ℃ |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik kaldırma vinç 20m/min El veya ayak frenli
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 20 m/dak |
| tel halat çapı: | 8 mm |
Pistonlu Hava Motoru Pnömatik Vinc JQHS-30×35T Endüstriyel kaldırma ve çekiş için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
El Frenleri ve Otomatik Frenler Hava Çarkı Petrol Alanı için korozyona dayanıklı JQHS-30×35T
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Çekici Model JQHS-100×10 Offshore için
| Şirket: | Üretim |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |

