Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
Ηλεκτρικός εργάτης πετρελαιοπηγής με αυτόματο φρένο, χωρητικότητας 1000 λίβρες
Λεπτομέρειες
| ΔΟΜΑΣΙΑ | Ηλεκτρικό σύστημα | Διπλό διακόπτη ορίου | Συμπεριλαμβάνεται |
|---|---|---|---|
| Διάστημα σχοινιού | 50m~500m | Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βάρος | 25lbs | Ηλεκτρικά Εξαρτήματα | Εμπορικό σήμα Siemens ή Σνάιντερ |
| Κινητήρας | 6.6hp/4.8kw | Σύστημα φρένων | Αυτόματη κράτηση φορτίου |
| Ονομαστική έλξη γραμμής | 1000lbs | Ονομαστική Ταχύτητα | 8m/min |
| Φρένο | Συμπεριλαμβάνεται | Αναλογία τροχιάς | 153:1 |
| Μέγεθος συσκευασίας | 570x190x345 χιλιοστά | Διάμετρος σχοινιού | 7.7~65mm |
| Ταχύτητα τρόλεϊ | 0-20m/min | Χρήση | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση | Χρώμα | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
| Υλικό | Χάλυβας | Εγγύηση | 1 έτος |
| Έμφαση | Ηλεκτρικό κουμπί ανύψωσης πετρελαίου, 165ft χωρητικότητα σχοινιών Ηλεκτρικό κουμπί ανύψωσης πετρελαί |
Περιγραφή προϊόντων
Ηλεκτρικό ανεμιστήρα ανύψωσης πετρελαϊκών πεδίων με αυτόματο σύστημα πέδησης που διατηρεί το φορτίο
Βασικά χαρακτηριστικά
Αυτόματο σύστημα πέδησης που συγκρατεί το φορτίο για αυξημένη ασφάλεια
165ft χωρητικότητα σχοινιών με επιλογές έως 500m
Ηλεκτρικά εξαρτήματα υψηλής ποιότητας (μαρκά Siemens ή Schneider)
6.6hp/4.8kw κινητήρας με αναλογία ταχυτήτων 153:1
Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης και προστασία από υπερφόρτωση
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δομή | Ηλεκτρικό σύστημα |
| Διπλό διακόπτη ορίου | Συμπεριλαμβάνεται |
| Διάστημα σχοινιού | 50 έως 500 μέτρα |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βάρος | 25 λίβρες |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σημαντική εταιρεία Siemens ή Schneider |
| Μηχανή | 6.6hp/4.8kw |
| Σύστημα πέδησης | Αυτόματη κράτηση φορτίου |
| Ονομαστική έλξη γραμμής | 1000 λίβρες |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 8m/min |
| Αναλογία τροχιάς | 153:1 |
| Μέγεθος συσκευασίας | 570x190x345 χιλιοστά |
| Διάμετρος σχοινιού | 7.7 ~ 65mm |
| Ταχύτητα τροχόσπιτου | 0-20m/min |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Επισκόπηση του προϊόντος
Ο ηλεκτρικός κουβάς τύπου DJFY είναι μια ισχυρή συσκευή ανύψωσης σχεδιασμένη για εφαρμογές πετρελαίου.Αυτό το νήμα προσφέρει αξιόπιστη βαριά έλξη και ανύψωση..
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | ΔΗΜΟΣΙΟΣ 5*16 | ΔΕΥ-20*8 | Αξιολόγηση των επιβατών | DJFY-50*19/10 | Αξιολόγηση των επιβατών |
|---|---|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25°C ∼40°C | ||||
| Προδιαγραφή λιπαντικού ελαίου | GL-5,80w-90, σημείο κατάψυξης -60 | ||||
| Μέγιστη δύναμη (lb) | 1125 | 4500 | 6750 | 11250 | 13500 |
| Μέγιστη ταχύτητα (ft/s) | 0.88 | 0.44 | 1.1 | 1.1/0.55 | 0.11 |
| Ονομαστική ισχύς (HP) | 2 | 5.4 | 14.7 | 24.8/14.7 | 5.4 |
| Δυνατότητα σχοινιών (ft) | 130 | 260 | 390 | 390 | 165 |
| Διάμετρος σχοινιού (σε) | 0.24 | 0.55 | 0.63 | 0.75 | 0.787 |
| Συνολική διάσταση: L*W*H(in) | 27.6*11*13 | 49*23,5*24 | 46*30*24 | 57.5*32*26.6 | 53*32*26 |
Σύστημα μοντέλου αρίθμησης
DJFY: DJ - ηλεκτρικό κουμπί, F - ανθεκτικό σε έκρηξη, Y - τηλεχειριστήριο
Μέγιστη ανυψωτική δύναμη στο πρώτο στρώμα: kN
Μέγιστη ταχύτητα: m/min
Συνιστώμενα προϊόντα

